Voorstellingen

 

Op 3, 9, 16 en 17 december ben je van harte welkom bij de openbare voorstellingen van het Mini Dans Festival 2016. De openbare voorstellingen duren ongeveer zestig minuten en bestaan alle vier uit verschillende choreografieën, bekijk daarom hieronder van welk programma jij wilt genieten en reserveer een plek.

Programma open voorstellingen:

Zaterdag 3 december om 11.00 uur
1. IK OOK! – Choreograaf: Kelly van Deursen & Caya Brunnings
2. Fasttrack 1 – Choreograaf: Rosanne van Barneveld & Lize Wubbels
3. Mash it up – Choreograaf: Femke Nieuwenhuis, Jessie Uhlenbeck & Merel Cuijpers
4. Perfectionisme – Choreograaf: Elena Foster
5. MENS erger je niet – Choreograaf: Jinte Verhaar & Rimke Saan
6. Arbakkinn – Choreograaf: Marilyn Jochems
7. Fasttrack 2 – Choreograaf: Dylan Kuyper
8. Systras – Choreograaf: Charlotte Gillain
9. Radljóst – Choreograaf: Lynn Kosakoy
10. Do you hear me? – Choreograaf: Djenné Schwachöfer

Zaterdag 3 december om 13.00 uur
1. Mash it up – Choreograaf: Femke Nieuwenhuis, Jessie Uhlenbeck & Merel Cuijpers
2. Rosea – Choreograaf: Diana Vieira Alves & Jule Rapp
3. Nuage – Choreograaf: Kiki van Megen, Fiona van Estrik & Elisa Billy
4. miniONS – Choreograaf: Lynn Gerrits & Lindy Beniers
5. Not about control – Choreograaf: Amanda Brouwer
6. Arbakkinn – Choreograaf: Marilyn Jochems
7. Loop! – Choreograaf: Lina Maidhof, Paula Pröbrock & Friederike Ruby
8. Freedom – Choreograaf: Ludwig Sambo
9. #nofilter – Choreograaf: DD2
10. Der Schrei – Choreograaf: Eva Boer, Tara Beckendorf & Nona Siepman

Vrijdag  9 december om 18.00 uur
1. Emoagon – Choreograaf: Ashley Kosman & Robbert van Ankum
2. Not about control – Chroreograaf: Amanda Brouwer
3. miniONS – Choreograaf: Lynn Gerrits & Lindy Beniers
4. Behind the identity – Choreograaf: Moza-Petra Becht & Daphne Wams
5. Loop! – Choreograaf: Lina Maidhof, Paula Pröbrock & Friederike Ruby
6. Do you hear me? – Choreograaf: Djenné Schwachöfer
7. Mash it up – Choreograaf: Femke Nieuwenhuis, Jessie Uhlenbeck & Merel Cuijpers
8. Perfectionisme – Choreograaf: Elena Foster
9. Pop it up – Choreograaf: DD2
10. Der Schrei – Choreograaf: Eva Boer, Tara Beckendorf & Nona Siepman

Vrijdag 9 december om 20.00 uur
1. Emoagon – Choreograaf: Ashley Kosman & Robbert van Ankum
2. Do you hear me? – Choreograaf: Djenné Schwachöfer
3. #nofilter – Choreograaf: DD2
4. Behind the identity – Choreograaf: Moza-Petra Becht & Daphne Wams
5. Perfectionisme – Choreograaf: Elena Foster
6. Rosea – Choreograaf: Diana Vieira Alves & Jule Rapp
7. Nuage – Choreograaf: Kiki van Megen, Fiona van Estrik & Elisa Billy
8. Fade – Choreograaf: Ramses Papa
9. Bonjour – Choreograaf: Nina Burgers & Judith Eeftink
10. IK OOK! – Choreograaf: Kelly van Deursen & Caya Brunnings

Vrijdag 16 december om 18.00 uur
1. Zwiep – Choreograaf: Cleo Ganzeman & Britt Rangé
2. Emoagon – Choreograaf: Ashley Kosman & Robbert van Ankum
3. miniONS – Choreograaf: Lynn Gerrits & Lindy Beniers
4. Perfectionisme – Choreograaf: Elena Foster
5. Loop! – Choreograaf: Lina Maidhof, Paula Pröbrock & Friederike Ruby
6. Behind the identity – Choreograaf: Moza-Petra Becht & Daphne Wams
7. Systras – Choreograaf: Charlotte Gillain
8. Arbakkinn – Choreograaf: Marilyn Jochems
9. Nuage – Choreograaf: Kiki van Megen, Fiona van Estrik & Elisa Billy
10. Bonjour – Choreograaf: Nina Burgers & Judith Eeftink

Vrijdag 16 december om 20.00 uur
1. IK OOK! – Choreograaf: Kelly van Deursen & Caya Brunnings
2. Loop! – Choreograaf: Lina Maidhof, Paula Pröbrock & Friederike Ruby
3. Systras – Choreograaf: Charlotte Gillain
4. Bonjour – Choreograaf: Nina Burgers & Judith Eeftink
5. MENS erger je niet – Choreograaf: Jinte Verhaar & Rimke Saan
6. Emoagon – Choreograaf: Ashley Kosman & Robbert van Ankum
7. miniONS – Choreograaf: Lynn Gerrits & Lindy Beniers
8. Pop it up – Choreograaf: DD2
9. Freedom – Choreograaf: Ludwig Sambo
10. Little bird – Choreograaf: Judith Eeftink

Zaterdag 17 december om 11.00 uur
1. IK OOK! – Choreograaf: Kelly van Deursen & Caya Brunnings
2. Rosea – Choreograaf: Diana Vieira Alves & Jule Rapp
3. Not about control – Choreograaf: Amanda Brouwer
4. Fade – Choreograaf: Ramses Papa
5. Behind the identity – Choreograaf: Moza-Petra Becht & Daphne Wams
6. Nuage – Choreograaf: Kiki van Megen, Fiona van Estrik & Elisa Billy
7. Radljóst – Choreograaf: Lynn Kosakoy
8. #nofilter – Choreograaf: DD2
9. Freedom – Choreograaf: Ludwig Sambo
10. Der Schrei – Choreograaf: Eva Boer, Tara Beckendorf & Nona Siepman

Zaterdag 17 december om 13.00 uur
1. MENS erger je niet – Choreograaf: Jinte Verhaar & Rimke Saan
2. Fade – Choreograaf: Ramses Papa
3. Mash it up – Choreograaf: Femke Nieuwenhuis, Jessie Uhlenbeck & Merel Cuijpers
4. Arbakkinn – Choreograaf: Marilyn Jochems
5. Bonjour – Choreograaf: Nina Burgers & Judith Eeftink
6. Rosea – Choreograaf: Diana Vieira Alves & Jule Rapp
7. Systras – Choreograaf: Charlotte Gillain
8. Do you hear me? – Choreograaf: Djenné Schwachöfer
9. Pop it up – Choreograaf: DD2
10. Der Schrei – Choreograaf: Eva Boer, Tara Beckendorf & Nona Siepman